Trasy

v Českém ráji

Běžecké, turistické a cyklo trasy v Českém ráji.

Nechte se inspirovat a vyrazte prozkoumat Český ráj.

Zde najdete inspiraci, to vám slibuji. Spojil jsme své běhání, výlety za poznáním a lásku k mapám, do těchto výše prezentovaných běžeckých, turistických a cyklistických tras. Poznejte krásu Českého ráje.

Běžecké trasy jsou koncipovány jako cesty za sportem a za poznáním. Trasy vždy vybírám tak, aby byly zajímavé, jak po běžecké stránce, tak i pro stránce zážitkové. Stejně tak i turistické a cyklistické trasy.

Já sám preferuji běh v přírodě, miluji trail. To vše se také odráží i v trasách, které zde předkládám. Zároveň si při běžeckých výletech chci něco prohlédnout. A to vše jsem zde spojil.

K popisu trasy přidávám i různé praktické info, například o parkování nebo možnostech starvování a doplnění tekutin. Vybere si každý. Různé délky, různá obtížnost. Popis tras může využít i jako turistického průvodce.

 

Stránku pravidelně aktualizuji a přidávám nové trasy. Podklady čerpám z mapy.cz a komoot.com, odkazy na mapy v těchto mapových webech najdete u každé trasy, stejně tak i odkaz na .gpx soubor, pro nahrání trasy do sportovních hodinek nebo mobilní aplikace.

Máte nějaký zajímavý tip na trasu či místo? Napište mi na michal@zlatastezka.com rád vaši trasu zveřejním.

Užijte si Český ráj!

Michal

Blog

z Českého ráje

Hledáte další inspiraci? Projděte si články na blogu. Najdete zde nejen pár zajímavostí o Českém ráji, ale také příběhy ze Zlaté stezky.

Bylo to krásně náročný

Bylo to krásně náročný

Katka a Naty Turkovi a s nimi dvě psí holky se na turistický přechod Zlaté stezky vydaly ve směru z Mladé Boleslavi.  Start v Mladé Boleslavi byl v pátek 23.9. cca v 8.00 a do Jičína dorazily v neděli 25.9. v 19.30.  Zhodnocení po dokončení bylo stručné, ale...

Zlatá stezka pro Kačenku 

Zlatá stezka pro Kačenku 

Katka a Darina spojily svůj přeběh Zlaté stezky Českého ráje s dobročinnou sbírkou, podobně jako Bára na jaře. Myslím, že to je od holek skvělý nápad a určitě dobrá inspirace do budoucna pro ostatní.  Na začátku byl jasný plán (cituji s FC události):   Pokusíme se...

Zlatá stezka Českého ráje

R

Dálková turistická trasa

R

Ultra běžecká výzva

R

118 km, 3000 m+

R

Červená turistická značka

R

Zážitky, výkon, památky a krásy přírody