Příhrazská 20

Součást Sportigo Challenge

Krásná běžecká trasa u Valečova, Branžeže a Příhrazských skal.

Trailová dvacítka po Příhrazských skalách a okolí s provokativním profilem. Start a cíl u Valečova.

Valečov, u parkoviště

20 km

cca 400 m+

parkoviště pod hradem Valečov

Popis trasy

Start a cíl u parkoviště pod Valečovem, na úrovni horního výjezdu z parkoviště – po červené k hradu – rozcestí Valečov – po zelené Zápudov – Branžež – po silnici – rozcestí Nová Ves – po žluté, směr Drhleny – u rekreační ho střediska Zlaté údolí odbočení nalevo a po cca 100 metrech doprava a  lesem, neznačená cesta, napojení na modrou – po modré k rozcestí Pod Malou sněhurkou – doprava na zelenou –  na další rozcestí na neznačenou lesní cestu, doleva – Srbsko – napojení na červenou, lesem a mezi skalami a dál nahoru až k rozcestí U věže – po žluté na Hrázku – po modré ke Krásné vyhlídce – po červené směr k Drábským světničkám ( Studený průchod – lze běžet skrz nebo po cestě okolo, doporučuji cesto okolo ) –  za Studeným průchodem po modré až k Drábským světničkám – zde opět napojení na červenou – Skalka – směr Valečov – od rozcestí Valečov po neznačené cestě dolů a k parkovišti – cíl.

Místa na trase a v okolí

Valečov

Příhrazské skály

Občerstvení

kiosek na parkovišti, Valečov

Hospoda na Křižovatce, Branžež

restaurace penzion Na Krásné vyhlídce

 

Registrace Sportigo Challenge Příhrazská 20

11 + 11 =

Co je Sportigo Challenge

Tato trase je součástí Sportigo Challenge. Jde o soubor 5 osobní sportovních výzev po cestách v Českém ráji, tři jsou běžecké a dvě pro kolo. Kterou trasu si zvolíš? kde předveš, co máš v sobě? 

Soutěž s ostatními, kteří se do vývy zapojí. Soutěž sám se sebou a postupně se zlepšuj. Vyzvy své kamarády a kolegy na některé z tratí. Je na tobě, co zvolíš. Dáš všech pět tras v jednom roce?

Jak vše probíhá:

  1. vyber trasu
  2. registruj se ( registrační formulář je vždy u detailu trasy )
  3. jdi na to
  4. pošli záznam výkonu z aplikace
  5. zde na webu najdeš výsledky ( tabulka výsledků zde )

Je to takto jednoduché, nic jiného za tím nehledej. Obuj běžecké boty, připrav si kolo a vyraz se porvat s Českým rájem.

Kompletní přehled Sportigo Challenge najdeš zde >

 Subscribe for Weekly Deals