Trasy

v Českém ráji

Běžecké, turistické a cyklo trasy v Českém ráji.

Nechte se inspirovat a vyrazte prozkoumat Český ráj.

Zde najdete inspiraci, to vám slibuji. Spojil jsme své běhání, výlety za poznáním a lásku k mapám, do těchto výše prezentovaných běžeckých, turistických a cyklistických tras. Poznejte krásu Českého ráje.

Běžecké trasy jsou koncipovány jako cesty za sportem a za poznáním. Trasy vždy vybírám tak, aby byly zajímavé, jak po běžecké stránce, tak i pro stránce zážitkové. Stejně tak i turistické a cyklistické trasy.

Já sám preferuji běh v přírodě, miluji trail. To vše se také odráží i v trasách, které zde předkládám. Zároveň si při běžeckých výletech chci něco prohlédnout. A to vše jsem zde spojil.

K popisu trasy přidávám i různé praktické info, například o parkování nebo možnostech starvování a doplnění tekutin. Vybere si každý. Různé délky, různá obtížnost. Popis tras může využít i jako turistického průvodce.

 

Stránku pravidelně aktualizuji a přidávám nové trasy. Podklady čerpám z mapy.cz a komoot.com, odkazy na mapy v těchto mapových webech najdete u každé trasy, stejně tak i odkaz na .gpx soubor, pro nahrání trasy do sportovních hodinek nebo mobilní aplikace.

Máte nějaký zajímavý tip na trasu či místo? Napište mi na michal@zlatastezka.com rád vaši trasu zveřejním.

Užijte si Český ráj!

Michal

Blog

z Českého ráje

Hledáte další inspiraci? Projděte si články na blogu. Najdete zde nejen pár zajímavostí o Českém ráji, ale také příběhy ze Zlaté stezky.

Slovo ráj vystihuje to, jak se tady budete cítit

Slovo ráj vystihuje to, jak se tady budete cítit

Vítejte na Zlaté stezce, vítejte v Českém ráji. Zlatá stezka Českého ráje je dálková turistická trasa, která se klikatí se celým Českým rájem, prochází jeho hlavními oblasti a ukazuje většinu zdejších památek a přírodních zajímavostí. A dá se zde zažít i nějaké...

Z historie:  Zlatá stezka a její zlaté časy

Z historie: Zlatá stezka a její zlaté časy

Svět se neustále vyvíjí. Staré turistické značky jsou malovány novými barvami, staré hrady opravovány nebo ponechány přírodnímu rozkladu, hostince mění názvy na restaurace a z kamenných cest se stávají asfaltové. V každé historii, při každé události věci nezůstávají...

Zlatá stezka Českého ráje

R

Dálková turistická trasa

R

Ultra běžecká výzva

R

118 km, 3000 m+

R

Červená turistická značka

R

Zážitky, výkon, památky a krásy přírody