Ahoj Zlatá stezko! Hello Golden trail!

13 prosince, 2021

Ahoj všem. Hlásí se Zlatá stezka, hlásí se Český ráj.

Vítejte na webu věnovanému Zlaté stezce Českého ráje a celé oblasti Českého ráje.

Český ráj, tedy jeho se geograficky rozkládá mezi Mladou Boleslaví, Jičínem, Semily a Turnovem. V tomto prostoru je Chráněná krajinná oblast Český ráj, která je rozdělena na tři části: Oblast okolo Prachovských skal u Jičína, oblast v okolí Malé Skály a Kozákova. Největší část pak okolo Hrubé Skály, Trosek a Příhrazských skal.

Český ráj je oblast, kde je velká koncentrace památek a přírodních zajímavostí a Zlatá stezka, dálková trasa, vás spolehlivě provede celou oblastí Českého ráje a okolo většiny hlavních památek a přírodních úkazů.

 

Jsem okouzlen krásou Českého ráje, věřím, že nadchne i vás. Třeba při turistice nebo sportu. Tento web by vám rád k tomu pomohl a inspiroval.

Kdo to zde píše

O tento web a blog s radostí pečuje Michal.

Běžec, raději dál  a výš a v terénu, než jen na chvilku a po městě. Milovník Českého ráje a hor. Píše také osobní sportovní blog www.sportigo.cz

Sledujte: twitter | instagram | facebook | youtube

michal@zlatastezka.com

 

Další články o Českém ráji

Z historie:  Zlatá stezka a její zlaté časy

Z historie: Zlatá stezka a její zlaté časy

Svět se neustále vyvíjí. Staré turistické značky jsou malovány novými barvami, staré hrady opravovány nebo ponechány přírodnímu rozkladu, hostince mění názvy na restaurace a z kamenných cest se stávají asfaltové. V každé historii, při každé události věci nezůstávají...

číst více